Praat samen over geweld
Ga met deze stellingen en vragen in gesprek over geweld
Komen jouw leerlingen wel eens in aanraking met geweld en hoe reageren ze dan? Ga met je klas in gesprek over geweld, zowel op school, op straat of online.


Met Zapp Doorbreekt wil Zapp lastige onderwerpen bespreekbaar maken en taboes doorbreken. Want het oplossen van problemen begint met erover te praten. Omdat dit niet altijd makkelijk is, helpen we met inspirerende programma’s, zoals het NOS Jeugdjournaal (uitzending 29 maart 2026) en Het Klokhuis (uitzending 31 maart 2026).
Hulp als je wil praten over problemen
Als je gepest wordt of een ander probleem hebt waar je met niemand over kunt praten, kun je terecht bij de Kindertelefoon. En als je het eng vindt om te bellen, kun je ook chatten met iemand van de Kindertelefoon. Bij de Kindertelefoon werken mensen die je kunnen helpen met het zoeken naar een oplossing.
Het Klokhuis

