Mijn beesie is zwart met wit en hij heeft 4 poten. En ik vind hem heel leuk, omdat ie elke keer zijn evenwicht verliest, en dan valt ie van de schutting af. En ik vind ik hem heel leuk, omdat ik hem overal kan aaien en overal kusjes kan geven, en.., en kopjes geven. Mijn beesie is een poes.
Waarvoor krijgen katten altijd een dikke staart als ze boos zijn en dat ze gaan blazen? Nou, dat zal ik je uitleggen. Hoe heet je poes? Marfy. Marfy, nou, kijk: als Marfy boos is of als ie bang is, dan probeert ie zich zo groot mogelijk te maken. Dan hoopt ie, dat de ander, of dat nou een poes is of een mens, dat ie weggaat, dat ze bang van hem worden. En hij maakt zich heel groot door al zijn haren op te zetten, soms maken ze ook een hoge rug, en door de haren van zijn staart op te zetten. Dan krijgt ie een hele dikke staart en dan lijkt ie veel groter dan ie is.
En dan gaat ie ook blazen, want als je blaast, dan moet je heel diep ademhalen en dan lijk je ook groter dan je bent. En dan hoopt ie, dat ie niet hoeft te vechten, dat de ander dan begrijpt van: nou, die is heel erg boos, laat ik maar heel gauw maken dat ik wegkom!. En daarom blazen ze. Was dat het antwoord op je vraag?
Ja! Okay, dan mag je Marfy weer meenemen.