18 apr 20181kKlas 1-3Wat kost een lucifer?De Rekenkamer in de klasLucifers kosten bijna niets: nog geen 3 cent per doosje. Hoe komt die prijs tot stand en wie maakt er uiteindelijk winst op de verkoop van lucifers? De Rekenkamer rekent uit wat de productiekosten zijn van 1 lucifer.De Rekenkamer in de klas (KRO-NCRV)FavorietToevoegenEmbedDownload de gratis lesbrief voor docenten en leerlingen (pdf)