Hallo allemaal, vandaag gaan we kijken bij de reddingsbrigade. Bij de reddingsbrigade werken mensen die andere mensen helpen als ze hulp nodig hebben. Of als ze in gevaar zijn op het strand of in de zee.
Hallo ! Britt en Rody en ik komen vandaag even kijken. Ja. Fijn. Ja. Ja.
He, dat is een mooi kleintje. Ik denk dat die mij wel past. He, ik mag 'm aan! Ja, hij past precies. We mogen er allemaal een aan. Dat is veilig. Een mooi reddingsvest. Dat is een grote verrekijker! Maar die hebben ze natuurlijk ook nodig om alles heel goed te kunnen zien! Om te kijken of er niemand in gevaar is. En ze moeten steeds kijken. Die mensen zijn niet in gevaar volgens mij. En als ze dan iemand die in gevaar is dan moeten ze er heel snel naar toe. Anders gaat het mis.
Ze hebben ook hele snelle voertuigen. Om snel bij de mensen te zijn. Cool! Ehh ja, oranje!
Dat is slim. Want dan kan je ze heel goed zien. In het zand, of op de zee.
He, ja! Dat is een, een brandcard. Voor zieke mensen. Hoe zou dat liggen? Ik doe even of ik ziek ben. Red mij! Haha, ik mag in de wagen. Nou dat werkt goed zeg. En dan kunnen ze heel snel met iemand naar het ziekenhuis, als die echt ziek is. Wauw, we gaan rijden. He, misschien hebben ze ook wel een sirene op die wagen. Zou die misschien..? Ja! Hij doet het! We komen er aan, mensen in nood, we gaan jullie redden!
Bij de reddingsbrigade hebben ze speciale wagens die ook heel goed door het zand kunnen rijden, of door plassen. En dat moet natuurlijk ook om op tijd te kunnen komen. Even goed kijken of er nog iemand in nood is. Nee, ik geloof het niet. Gelukkig maar. Tot de volgende keer!