Deze twee jongens wilden wat bijverdienen en daarom wassen ze de auto van de buren. Dat is goed zie de buurman maar hij moet wel heel goed schoon worden en daarom gebruiken ze sop en water. Maar waar gaat al dat water naar toe? Over de straat, langs de stoep, in de put. En al dat afwas water hoe gaat dat weg?
Precies door die afvoerbuizen. Zo dat is leeg. O, ja de wc, alle plasjes en poepjes hoe gaan die weg? Hm er zit een hele dikke buis aan de wc vast. Al het water dat wij in huis gebruiken gaat uiteindelijk naar een grote buis.
Laten we dat eens van dicht bij bekijken, je poets je tanden waar gaat dat water heen? Naar een grote buis onder de grond, het riool. Of je hebt lekker in bad gespeeld, de stop mag er uit en waar blijft het water, inderdaad ook naar die grote buis onder de grond het riool. En als het geregend heeft of je hebt de autogewassen?
Juist in het riool. Net als je poepjes en je plasjes. Hee, wat doet die rooie knikker daar? Oeps daar gaat ie, ook het riool in.